Poznajmy się bliżej!

KILKA SŁÓW O NAS

KOBE

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, zajmującą się sprzedażą oraz montażem systemów centralnego ogrzewania, systemów solarnych, pomp ciepła, instalacji PV oraz wykonawstwem kompletnych instalacji wodno – kanalizacyjnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy fachowe doradztwo oraz bezpłatną wycenę. Wiemy, iż prawidłowy wybór instalacji grzewczej to decyzja o długofalowych skutkach, dlatego też oferujemy instalacje z najwyższej klasy komponentów i sprawdzonych technologii, które gwarantują oszczędność. Swoją ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz do firm instalacyjnych, chcących nawiązać współpracę.

Naszą zasadą brzmi ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ dlatego też ciągle się rozwijamy i gromadzimy coraz większy portfel instalacji.

Fachowo doradzamy nie tyko z zakresu techniki grzewczej czy energii odnawialnej, ale także z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. W ofercie dla firm posiadamy pełen wachlarz szkoleń, które są wymagane przepisami z zakresu Prawa Pracy. Stale podnosząc swoje kwalifikacje służymy fachowym doradztwem, wdrażamy innowacyjne rozwiązania, pozwalające usprawnić procedury wykonywana prac na określonych stanowiskach z zachowaniem bezpieczeństwa i obowiązujących norm.

W swoim zespole posiadamy również wykwalifikowanych specjalistów z zakresu RODO, będącymi Inspektorami Ochrony Danych Osobowych, dzięki czemu świadczymy pełen zakres usług w sposób profesjonalny i zgodny z przepisami prawa. Naszą pełną ofertę znajdziecie Państwo na tej stronie w zakładce BHP.

Wiemy że najlepszą inwestycją jest inwestycja w rozwój dlatego też od niedawna działa u nas sklep z profesjonalnymi produktami BHP. W naszej ofercie znajdziecie nie tylko odzież roboczą ale także obuwie oraz wszelkie akcesoria i dodatki (rękawiczki, kaski, szelki, okulary ochronne)mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa podczas wykonywania pracy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.


ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ

Nasza zasada brzmi „ZADOWOLONY KLIENT POLECI NAS DALEJ”, dlatego też ciągle się rozwijamy i gromadzimy coraz większą grupę zadowolonych klientów