KOBE w nowej siedzibie przy ul. Batorego 5w Andrychowie stworzyło CENTRUM ENERGI ODNAWIALNEJ I TECHNIKI GRZEWCZEJ gdzie każdy zainteresowany klient może przyjść i zobaczyć jak działa instalacja PV, pompa ciepła, kocioł peletowy czy system rekuperacji.

Firma KOBE wprowadziła ofertę paneli polikrystalicznych i monokrystalicznych przeznaczoną dla gospodarstw domowych oraz firm.
Obecna oferta obejmuje w szczególności kompletne instalacje fotowoltaiczne, stworzone z indywidualnym podejściem do preferencji naszych klientów oraz możliwości montażowych.

Wytwarzanie energii elektrycznej dzięki energii Słońca jest możliwe przy zastosowaniu instalacji fotowoltaicznej.
Dochodzi w niej do bezpośredniej konwersji (zamiany) energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną, która jest uważana za najwyższą formę energii użytkowej.

Ma się tutaj na myśli łatwość jej magazynowania i przesyłania na znaczne odległości, uniwersalność i wszechstronność zastosowania w codziennych potrzebach bytowych, przemysłowych, usługowych itd.

4 kroki do posiadania Twojej własnej, domowej elektrowni:

1. Darmowa konsultacja
Kontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo. Po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji (takich jak lokalizacja instalacji czy Twoje zapotrzebowanie na energię) przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę oraz szacunki przyszłych oszczędności, a także zaproponujemy odpowiedni dla Ciebie program dofinansowania.


2. Projekt

Wykwalifikowani pracownicy stworzą projekt instalacji fotowoltaicznej, dopasowany do Twoich potrzeb. W tym czasie nasz pracownik zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wybranym przez Ciebie programem dofinansowań, aby dostarczyć Ci gotowy pakiet dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku.


3. Montaż

W umówionym wcześniej czasie bezpiecznie dostarczymy zestaw w wyznaczone miejsce, a jeden z naszych zaufanych, certyfikowanych instalatorów sprawnie i fachowo wykona jego montaż.


4. Odbiór i uruchomienie instalacji

Kiedy instalacja jest gotowa dokonujemy jej odbioru i zajmujemy się uzupełnieniem pozostałej, potrzebnej dokumentacji. A Ty cieszysz się ze swoich oszczędności i korzystasz z energii produkowanej przez Twoją własną, domową elektrownię!

Zadzwoń lub napisz

tel. 578-008-778
tel. (33) 872-69-79
tel. 575 814 444
tel. 531 019 550
kobedotacje@gmail.com
sklepkobe@gmail.com